Американский центр СМР

1
2
3.С.Emory
4.Embry-Riddle Aeronautical University
5GlasgowUniversity
6. Embry-Riddle Aeronautical University1
7.chichi-onyekanne-yqZ7Z3ye154-unsplash
8.UniversityHouston
9H. Google
10.G.austin-distel-VvAcrVa56fc-unsplash
11. ISECNortheasternUniversity

Часто задавані питання (ЧаПи)

Ваш рівень володіння англійською  принципово виросте. 

Знайомство з західною освітньою моделлю в школі значно полегшить потім ваше навчання в західному університеті.

Ви зможете вибрати з більш ніж 200 онлайн курсів за інтересами різних рівнів складності, що дуже допоможе вам у профорієнтації, а при вступі до університету буде служити показником серйозності вибору профілю навчання.

Всі школи, з якими ми працюємо, мають найвищу офіційну акредитацію. Більш того, деяким з них вже понад 100 років.  Серед їх випускників — президенти, зірки західної журналістики та багато інших відомих осіб. Ці школи видають офіційний атестат державного зразка, який визнається вишами як атестат будь-якої традиційної школи.

Ні, скоріше навпаки — у нього є маса переваг.  По-перше, воно дозволяє вам вчитися в будь-який час, в будь-якому місці та в будь-якому зручному для вас темпі. По-друге, таке онлайн навчання дає вам вибір із сотень курсів за інтересами, що фізично неможливо ні в одній, навіть самій престижній традиційній школі.

Це значною мірою залежить від ваших мотивацій, старанності, володіння англійською мовою та завантаження. Програма навчання в західній старшій школі розрахована на 4 роки. Але в СМР ми робимо все від нас залежне, щоб ви закінчили її за 2.

Оскільки  на заході повна загальна середня освіта триває 12 років, з яких старша школа — з 9-го по 12-й клас, а CMP програма отримання західного атестата розрахована в середньому на 2 роки, ми рекомендуємо починати її не пізніше початку 10-го класу української школи. Оптимальним варіантом є початок навчання з 9-го класу, тому що це дасть вам «страхувальний» рік і просто більш комфортний режим навчання. Ми не беремо дітей в 11-му класі, тому що  вмістити в 12 місяців фінальний рік навчання в українській школі, підготовку до ЗНО та програму навчання західної старшої школи неможливо.

Так. Ми даємо знижку за повну оплату програми навчання в старшій школі, знижки дітям воїнів російсько-української війни, періодично — стипендії талановитим дітям, у яких немає фінансової можливості оплатити свою освіту, а також інколи проводимо розіграші знижок та стипендій. Слідкуйте за нашими акціями в соцмережах.

Безумовно! Після того як ви пройдете курси стандартної складності, ми будемо радити вам реєструватися на найскладніші курси. Це не тільки значно підвищить ваш освітній рівень, але і допоможе вам вступити до хорошого західного університету та успішно навчатися в ньому.

Так, звісно. В таких ситуаціях ми можемо запропонувати вам принаймні декілька індивідуальних можливостей та стратегій отримання західної вищої освіти.

Взагалі, ваш рівень англійської мови стрімко зросте в процесі навчання. Проте, для курсів гуманітарної спрямованості вам буде потрібен рівень не нижче B2, в той час, як для деяких математичних/фізичних/технічних — можливий і трохи нижчий. Якщо ви поки що не впевнені у своєї англійської, ви зможете розпочати нашу онлайн програму з курсів англійської.

В залежністі від країни, ви маєте подати всі документи за 7-10 місяців до початку програми навчання. Але оскільки до того вам ще потрібно ретельно обрати конкретні виші, ознайомитися з їх правилами вступу, підготуватися і здати екзамени, після чого зібрати пакет документів, процес треба розпочинати за 2 роки до початку самого навчання.

Північноамериканська і британська системи суттєво відрізняються за форматом отримання атестата. Але і в тій, і в іншій, у вас є вибір із сотень курсів різного профілю і рівня складності. СМР допоможе вам підібрати курси конкретно під ваші інтереси й цілі  з урахуванням вашого графіка.

Це цілком індивідуально. В принципі, ви можете вибирати найлегші курси просто щоб отримати атестат. Але пам’ятайте, що під час вступу до західного університету, приймальна комісія буде враховувати й те, які саме курси і якого рівня складності ви вибирали в школі. У будь-якому випадку, хоча СМР робить все щоб допомогти вам, ви маєте усвідомлювати, що мета програми – в отриманні не просто документа, а саме освіти, яка значно допоможе вам здійснити ваші мрії.